Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home1/vienna/public_html/bonusy24.com/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 683

Sprzedaż Skrill Stała Się Faktem. Wielka Transakcja Na Rynku Płatności Online

Skrill skrill-picture-600x400

Sprzedaż Skrill Stała Się Faktem. Wielka Transakcja Na Rynku Płatności Online

Wiodący dostawca płatności online i rozwiązań e-biznesu, a także jeden z największych portfeli internetowych na świecie Skrill ostatecznie został kupiony przez Optimal Payments Plc.

Przejęcie zostało sfinalizowane za około 1,1 mld €, a obie firmy będą wiodącym dostawcą płatności na globie pod względem zasięgu jak i liczby klientów.

Co Oznacza Przejęcie Skrill’a

Optimal Payments jest właścicielem portfela Neteller a więc transakcja doprowadziła tym samym, że dwa największe portfele elektroniczne będą własnością jednego właściciela. Skrill i Neteller to dwa najczęściej używane portfele na rynku w zasadzie ciężko wymienić konkurencję która być może i jest ale całkowicie nic nie znaczy. Jeżeli zapytamy przeciętnego Kowalskiego o wymienienie chociażby jednego portfela elektronicznego mamy niemal pewność, że z jego ust padnie marka Skrill lub Neteller to pokazuje jaka siła drzemie w tym momencie w spółce Optimal Payments.

Oznacza to również, że firmy nabyły 480.000 nowych miejsc w 40 krajach na całym świecie zapewni im to dostęp do jednej z największych sieci finansowej w historii.

Już w tej chwili, połączenie ich biznesów spowodowało znaczny wzrost szans na zdobycie pozycji lidera na rynku płatności online, oferując ponad 100 rodzajów płatności dostępnych w ponad 22 krajach i 41+ walut.

Obie Strony Zadowolone z Transakcji

„Połączenie Płatności Skrill i Neteller wygeneruje wiele miliardów dolarów i stworzy potężny FINTECH w świecie płatności. Jest to świetna okazja dla akcjonariuszy obu firm która znacząco wzmocni naszą wartość, ” – Skomentował David Sear, prezes Skrill.

Skrill posiada niezbędne zaufanie do nowo utworzonej spółki i czuje, że stanie się ważnym graczem w globalnych płatnościach internetowych. Nowe kierownictwo będzie bez wątpienia w stanie poprawić aktualny stan obu firm.

kod newslettera

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Newsletter

Imię:

Adres email:

Facebook