Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home1/vienna/public_html/bonusy24.com/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 683

NetEnt Udostępnia Swój Najnowszy Slot – NeonStaxx

neon-staxx-slot-bonus

NetEnt Udostępnia Swój Najnowszy Slot – NeonStaxx

Firma NetEnt oficjalnie wydała swój najnowszy slot online – NeonStaxx. Jest to niesamowita wersja popularnych automatów w stylu retro.

NeonStaxx to 5 bębnowy slot, z czterema wierszami. Rolki sprawiają wrażenie nachylonych, co już jest pewnego rodzaju innowacją, nie często spotyka się taki model graficzny w najnowszych slotach online . Gra ma bardzo wiele niespodzianek które czekają na nas podczas rozgrywki takie jak darmowe spiny czy nowo zaprojektowana funkcja SuperStaxx która losowo wyrzuca nam określone bonusy.

Dyrektor NetEnt Simon Sammon podczas wywiadu dla jednego z magazynów branżowych wypowiedział się również o najnowszym dziecku jego firmy: Mówiąc o wydaniu w grze Net Entertainment Dyrektor wyrobów Simon Sammon powiedział:

„Neon Staxx jest zaprojektowana w najnowsze elementy wizualne, które są wkomponowane w niezapomnianą ścieżkę dźwiękową przygotowaną specjalnie na potrzeby NeonStaxx. Nie ma znaczenia czy gracz będzie grał w domu czy też podróży, wszyscy będą mieli takie same wysokie doświadczenia grając w niezapomniany slot retro lat 80-tych”.

Neon Staxx jest dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz komputerach od dzisiaj w kasynach korzystających z oprogramowania NetEnt.

kod newslettera

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Newsletter

Imię:

Adres email:

Facebook